ODVZEM BRISOV NA SARS COVID-19 V ZD PIRAN, SAMOPLAČNIŠKI ODVZEM, NAVODILA ZA DELODAJALCE (KARANTENA NA DOMU)

Spoštovani pacienti,

V ZD Piran, Cesta solianrejv 1, 6320 Portorož smo z mesecem oktobrom pričeli z odvzemi brisov na Sars Covid-19.

Na odvzem brisa vas na podlagi bolezenskih znakov ali možni izposavitvi napoti osebni izbrani zdravnik (ali nadomestni zdravnik), turiste ter osebe katere živite v občini Piran a tu še nimate izbranega zdravnika pa lahko napoti zdravnik nujne medicinske pomoči. Telefonska št. za naročanje za neobčane občine Piran 064 144-966 (koordinator Covid točke) od ponedeljka do petka od 7:00 do 20:00.

Opravljamo tudi samoplačniške brise na Sars Covid-19. Na odvzem se morate naročiti pri vašem osebnem izbranem zdravniku, kdor nima izbranega zdravnika v občini Piran pa se lahko obrne na ambulanto Nujne medicinske pomoči.

Samoplačniški brisi se izvajajo od ponedeljka do četrtka.

Cena storitev samoplačniškega brisa je 100€.

Na samoplačniški bris lahko pridte  s predhodno najavo (pri osebnem izbranem zdravniku), na dan testiranja s  seboj imejte potrdilo o plačanem testu – ki ga pustite osebju, ki vam bo vzel bris.

Plačilo opravite  dan pred testiranjem in si ga natisnete.

KODA NAMENA:  MDCS

NAMEN: PL. SAMPL. TEST COVID

NA TRR SI56 01290-6030923140

BIC BANKE: BSLJSI2X

REFERENCA 00 300-2020

PREJEMNIK: ZDRAVSTVENI DOM PIRAN, CESTA SOLINARJEV 1, 6320 PORTOROŽ

V spodnji priponki prilagajamo navodila za delodajalce, kako ravnati za pridobitev potrdila NIJZ za uveljavitev povračila stroškov (pri karanteni delavca-zaposlenega).