VABLJENI NA PRIREDITEV: SKUPAJ DELAMO ZA ZDRAVJE V SOBOTO 6.4.2019

VABLJENI NA PRIREDITEV

SKUPAJ DELAMO ZA ZDRAVJE

v soboto, 6. aprila 2019, v PARK SONCE V LUCIJI.

J Ob 8. 30 - jutranja telovadba z društvom  ŠOLA ZDRAVJA

J Od 9. do 11. ureTEST HOJE NA 2 km. Test je enostaven, natančen, varen in ponovljiv. Svetoval bo zdravnik družinske medicine, zdravstveno osebje bo izmerilo krvni pritisk, srčni utrip, čas hoje, ITM in fitnes indeks. Vabljeni vsi nad 20 let.

J   Od 9. do 12. ure ZDRAVSTVENI KOTIČEK.Strokovni delavci ZD Piran vam bodo izmerili krvni pritisk in vas seznanili s preventivnimi programi, ki se izvajajo v Centru za krepitev zdravja ZD Piran. Promocija Programa SVIT.

IZVAJANJE MERITEV: kostne gostote – Društvo bolnikov z osteoporozo,

TEST VSTANI IN POJDI ZA STAROSTNIKE – patronažna služba ZD Piran,

6 MINUTNI HODALNI TEST ZA ODRASLE – CKZ ZD Piran.

J  Od 9. do 12. ure NORDIJSKA HOJA.Strokovne sodelavke vas bodo seznanile z opremo in izvedbo, vaditeljica vas bo v skupini vodila na krajšo hojo.

J  Od 9. do 12. ure TRŽNICA Poskusili boste zdravo pridelano sadje in zelenjavo, napitke, med in marmelade, oljčna olja in druge izdelke. Predstavili se bodo dejavnosti in društva, povezana z zdravim načinom življenja.

J  Od 9. do 12. ure  OTROŠKI KOTIČEK :  Ustvarjalne delavnice za otroke

J DAN BREZ ALKOHOLA – sodelujejo: NIJZ, PP Koper, Društvo za zdravje srca in ožilja, Šent-Slovensko združenje za duševno zdravje - Enota Šentmar Koper, Center dnevnih aktivnosti za starejše občane Koper, Slovenska Karitas, Univerzitetna športna zveza Primorske.

PRIREDITEV BO OB VSAKEM VREMENU!