MEDICINA DELA PROMETA IN ŠPORTA ter AMBULANTA ZA LETALSKO OSEBJE PIRAN (AMC)

Dr. Nataša Vukovič - Dojčinovski za Vas kot pooblaščena zdravica za medicino dela, prometa in športa izvaja v skladu z Zakonom o varnosti in zdravju pri delu (Uradni list RS, št.56/99):

• oglede in ocene tveganja na delovnem mestu (vpliv delovnega mesta na psiho-fizično stanje delavcev) ter svetovanje za možno spremembo delovnega mesta ali premestitev delavcev na drugo delovno mesto;

• delodajalcu predlaga ergonomske ukrepe;

• preventivne preglede, ki zajemajo antropometrijo, preglede vida, sluha, EKG, spirometrijo in pregled krvi (osnovni laboratorij, krvni sladkor, holesterol, biokemijo) in urina;

• zdravstvene preglede po Pravilniku o preventivnih zdravstvenih pregledih delavcev (Uradni list RS št:87/2002):

- pilotov (poklicni in športni),

- potapljačev,

- pred zaposlitvijo,

- obdobne zdravstvene preglede,

- delavcev, ki delajo na višini,

- voznikov vseh kategorij,

- za nošnjo in posest orožja.

• manegerski pregledi z obremenitvenim testom - cikloergonometrijo;

• odvzem krvi za analizo specifičnega antigena prostate z aparatom PSA reader

• ultrazvočne preiskave trebušnih organov in dojk ter Doppler ožilja po dogovoru.

Za vse dodatne informacije, noročanja na preglede in ponudbe smo vam na voljo vsak delovnik od 9:30 do 12:00.

Predhodno telefonsko naročanje na pregled je obvezno: TEL: 05/62 07 282. Preberite navodila za pripravo na pregled (priponka spodaj).

CENIK STORITEV v priponki spodaj